Koç Zer

Koç Zer Barter.

2003 yılında Beko Ticaret A.Ş. adı altında faaliyetlerine başlamış olan ve 2007 yılında unvanı “Zer Merkezi Hizmetler ve Ticaret A.Ş.” olarak tescil edilmiş Koç Zen Barter bir Koç Topluluğu Şirketidir.

Kuruluşundan beri toplu satın almanın oluşturduğu sinerji, sahip olduğu uzmanlık ve geniş tedarikçi ağıyla müşterilerine hizmet ve danışmanlık yaptıklarına dikkat çeken Koç Zer firmaları hakkında şu bilgileri aktarmaktadır:

“2013 yılında Promena’nın da bünyesine katılmasıyla hizmet portföyünü genişleten Zer, birçok müşterisine ve tedarikçisine katma değer yaratmaktadır.

İhtiyacınız olan ürün ve hizmetle ilgili talebinizi, şirketimize bildirmeniz halinde ilk olarak istenilen ürün bedellerine karşılık alacağınızın yeterli olup olmadığı veya sonraki dönemlerde bu alacağın oluşup oluşmayacağı ön uygunluk çalışması ile kontrol edilmektedir. Bu çalışmanın sonucuna göre ilgili nihai fiyatlandırmalar yapılarak teklifler tarafınıza iletilir. Teklif sürecinin onayı sonrası ürün ve hizmetlere bağlı olarak sözleşme aşamasına geçilir ve süreç tek elden yönetilerek proje bitene kadar takip edilir. Tedarikçilerimiz aynı zamanda, uzun dönemli alacaklarının tamamına ya da bir kısmına karşılık finansman çalışması hizmeti de alarak alımlarını barter modeli kapsamında vadelendirebilirler.”