Artı Barter

Artı Barter logosu.

Dünyada milyarlarca dolarlık işlem hacmine sahip olan barter sektörünün Artı Barter’la Türkiye’de farklı bir boyut kazandığına yer veren firma; barter sektöründeki farklarını ve değerlerini web sitelerinde duyurdu:

“Türkiye’de barter sistemini hayata geçiren 20 yıllık profesyonel isimlerinin yer aldığı Artı Barter, butik hizmetler sunan ilk barter şirketidir. Artı Barter, hemen her sektörün ihtiyaç duyduğu hizmet ve ürünleri, barter ortak pazarında üyelerine sunmaktadır.

Müşterilerinden gelen taleplere göre ürün ve hizmet havuzundan cevap vermeye çalışan Artı Barter, ülke ekonomisine sağlayacağı katma değer açısından da önemli bir konumda yer almaktadır.

Mal ve hizmetlerini satmakta zorlanan, üretim fazlası ürünleri olanlarla alıcıları bir araya getiren Artı Barter, her iki taraf için de kısa sürede faydalı bir çözüm üretmektedir.

Çeşitli kurum ve kuruluşların borçlarına karşılık mal ve hizmetlerini pazarlayarak, onların kriz yönetimlerine de katkı sunan Artı Barter, bu anlamda da müşterilerine özel hizmet vermektedir.

Özellikle inşaat, inşaat ürünleri, arsa, tarla, devremülk gibi gayrimenkul ve diğer üretim sektörlerinde önemli bir portföyü bulunan Artı Barter, hem alıcı hem de satıcıyı bir araya getirerek, önemli bir değer oluşturmaktadır. Ürün ve hizmetleriyle borçlarının yapılandırılmasında aktif çözümler sunabilmektedir.”