Limitsiz Barter

Limitsiz Barter görseli.

Barter işlemlerinin güven ve istikrar içinde yürütülebilmesini sağlamak, barter sisteminin Türkiye ve Dünya’daki uygulamalarına farklılıklar ve yeni açılımlar getirmek ve Türkiye’nin ekonomik yapısına katkıda bulunmak amacı ile kurulduklarına dikkat çeken Limitsiz Barter, firmaları hakkında şu bilgileri aktarmaktadır:

Limitsiz Barter, yenilikçi ve modern çalışma tarzı ile farklı, uzman, genç ve dinamik kadrosuyla enerjik, iş potansiyeli ürün ve hizmet gamı ile güçlü olan bir barter firmasıdır. Üyelerinin, girişimcilerinin ve çalışanlarının aynı çatı altında bütünleştiği, teknolojik altyapısı yüksek olan şeffaf yönetim sistemi Limitsiz Barter’ın bugünkü güçlü yapısını oluşturmaktadır. Üyelerine süratli, kaliteli ve devamlı hizmet sunmayı ilke edinen Limitsiz Barter, gücünü, büyük bir hassasiyetle bünyesine kattığı üye firmalarından oluşan Limitsiz Barter Ortak Pazar’ından almaktadır.

Misyonumuz:

Müşteri odaklı, teknolojik gelişmeleri takip edip kullanarak Barter Sektörüne yenilikçi bir yaklaşım kazandırmayı, sistemin yaygınlaşmasını hedefleyen ve kendine özgün yöntemlerle müşterilerinin sorunlarını araştırıp, bulup bu sorunlara çözüm getiren bir barter firması olmayı hedefliyoruz. Farklı yaklaşım tarzımız ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile kısa sürede farkımızı ortaya çıkararak barter sektörüne yeni bir soluk kazandıracak, üyeleri ile beraber emin adımlarla büyüyerek küresel boyutta yaygınlaşacak bir barter firması hedefliyoruz.

Farkımız:

Barter sektöründe yaptığımız derinlemesine araştırmalar ve sektörün mutfağında yetişmiş takım arkadaşlarımızın deneyimleri ile edindiğimiz tecrübeler; Klasik Barter anlayışı diye nitelendirdiğimiz ve günümüzde uygulanan çalışma şeklinin, çalışan üye firmaları memnun edemediğini açık bir şekilde göstermektedir. Bu sebepten ötürü, Barter Firmaları ile çalışan ve çalışmak isteyecek firmaların, kurumların ve kişilerin genel isteklerini yerine getiren bir çalışma şeklini uygulamak,artık bizim için kaçınılmaz bir görev haline gelmiştir. Bizde Limitsiz Barter olarak yenilikçi ve gelişime açık bir çalışma şeklini değerli üyelerimiz ve üye adaylarımız için uygun görerek Klasik Barter anlayışından çok daha farklı çalışma yöntemleri geliştirdik.”